TGDF İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen IBAKTECH Fuarı’na katıldı

TGDF İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen IBAKTECH Fuarı’na katıldı

TGDF İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen IBAKTECH Fuarı’na katıldı

  1. Uluslararası Ekmek, Pasta Makineleri, Dondurma, Çikolata ve Teknolojileri Fuarı – IBAKTECH, İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) yapıldı.

İstanbul’da, 24-27 Nisan tarihlerinde düzenlenen IBAKTECH Fuarı’na, Türkiye Gıda ve İçecek Sanayii Dernekleri Federasyonu (TGDF) Yönetim Kurulu Başkanı Demir Şarman ve TGDF Genel Sekreteri Nihal Ayşe Mortepe katıldı.

Ticaret Bakanlığı, KOSGEB, TGDF üyesi Gıda Bileşenleri Ve Geliştiricileri Sanayicileri Derneği (GIDABİL) ile EKMADER ve Türkiye Fırıncılar Federasyonu’nun desteğiyle düzenlenen fuar, unlu mamul endüstrisi, çikolata, dondurma, tatlı üreticileri ve HORECA sektörü profesyonellerini bir araya getirdi.

Alanında dünyanın ikinci, Avrasya’nın en büyüğü ünvanına sahip uluslararası IBAKTECH Fuarı, Türkiye, Almanya, Azerbaycan, Çin, Fransa, İran, İtalya, Lübnan, Slovenya, Suriye ve Ukrayna’dan 300’ün üzerinde katılımcıya ve 500’ün üzerinde markaya ev sahipliği yaptı. Yaklaşık 4 milyar avroluk ticaret hacmine ulaşılmasının hedeflendiği fuarda, katılımcılar ve ziyaretçiler, farklı ülkelerden gelen sektör profesyonelleri ile iş birlikleri ve ticari ilişkiler geliştirebilme fırsatını yakaladı.

Fuar; ekmek – pasta makinaları, hamur makinaları, ekmek – pasta katkı maddeleri, çikolata ve üretim teknolojileri, dondurma ve üretim teknolojileri, ambalaj makinaları, dekor malzemeleri, fırın – pastane ekipmanları, pişiriciler, gıda ve içecek, gıda & içecek makine ve ekipmanları, konveyör sistemleri ve ekipmanları, makine ekipmanları otel, kafe – bar mutfak ekipmanları, soğutma grupları, dondurulmuş ürünler, mobilya dekorasyon, dernek, sektörel yayınlar gibi tüm sektörleri tek çatı altında topladı.

 

 

 

Close