TGDF ile İstinye Üniversitesi arasında iş birliği anlaşması gerçekleşti!

TGDF ile İstinye Üniversitesi arasında iş birliği anlaşması gerçekleşti!

TGDF ile İstinye Üniversitesi arasında iş birliği anlaşması gerçekleşti!

TGDF (Türkiye Gıda ve İçecek Sanayii Dernekleri Federasyonu) ile İstinye Üniversitesi arasında Lisansüstü eğitim programlarına kaydolma süreçlerini kapsayan kurumsal iş birliği anlaşması imzalandı.

Eğitim hedeflerine Ulaştıran İş Birlikleri

Nitelikli eğitim hedeflerine ulaşma doğrultusundaki çalışmalarını bütüncül ve bilimsel bir yaklaşımla sürdüren TGDF, en güncel meslek pratikleri gözetilerek hazırlanmış yüksek lisans eğitim içerikleri ve uzman akademik kadrosuyla öne çıkan İstinye Üniversitesi’yle iş birliği anlaşması gerçekleştiriyor.

Gıda Güvenliğine Yüzde 25 Akademi Desteği

Gıda güvenliği ve bilinçli gıda tüketicisi profili oluşturulması doğrultusundaki faaliyetlerini kesintisiz olarak sürdüren TGDF; gıda kalitesinin, rekabet edebilirliğin, sorumlu pazarlamanın ve çevre duyarlılığının sağlandığı bir ortamın sağlaması adına çalışmalarına devam ediyor. İstinye Üniversitesi ile sağlanan kurumsal iş birliği anlaşması kapsamında Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu’na bağlı derneklerin üyeleri, İSÜ Yüksek Lisans Programlarına kaydolurken yüzde 25 indirim hakkından yararlanacak.

Nitelikli İnsan Kaynağı Yetişiyor

Kurumsal iş birliği anlaşmasının kayıt avantajlarından yararlanarak İstinye Üniversitesi Lisans üstü programlarındaki yerlerini alan üyeler; ülkemizdeki gıda ve içecek firmalarının sürdürülebilir büyümelerini gerçekleştirerek, kalite ve rekabet gücünü arttırma hedefi doğrultusunda tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek insan kaynağını oluşturacak.

TGDF Hakkında

Gıda ve içecek sektöründe faaliyet gösteren 27 üye derneği ile Türkiye gıda ve içecek sanayisinin üretim, istihdam, ihracat ve ithalatının %95’ini temsil eden TGDF, sektörün ülkemizdeki en büyük sivil toplum örgütü konumundadır. TGDF’nin misyonu; ülkemizde faaliyet gösteren gıda ve içecek firmalarının sürdürülebilir şekilde büyümesini, yurtiçinde ve yurtdışında kalite ve rekabet gücünün artmasını sağlarken, tüketicilerin de kaliteli ve güvenilir gıdaya erişimini güvence altına almaktır.

İstinye Üniversitesi Hakkında

İstinye Üniversitesi, "Liv Hospital", "Medical Park" ve "VM Medical Park" olmak üzere üç ayrı hastane markasını tek çatı altında buluşturan ve sağlık sektöründe 25 yılı aşan bilgi, birikim ve yatırımları olan MLP CARE Grubu'nun desteğiyle 21. Yüzyıl Anadolu Vakfı tarafından 2015 yılında kurulmuştur. Bünyesinde üç enstitü, yedi fakülte ve iki meslek yüksekokulu bulunduran İstinye Üniversitesi; güçlü akademik kadrosuyla, eğitim performansıyla ve her alandaki AR-GE çalışmalarıyla çağımızın bilgisinin üretilmesine katkıda bulunuyor. Odak noktasında yapay zekâ ve dijitalleşmenin yer aldığı üniversite, öğrencilerini bilgilerini pratikte de kullanabilecekleri uygulama alanlarına yönlendiriyor.

Close