BESD-BİR, 6. Uluslararası Beyaz Et Kongresi’ni düzenliyor

BESD-BİR, 6. Uluslararası Beyaz Et Kongresi’ni düzenliyor

BESD-BİR, 6. Uluslararası Beyaz Et Kongresi’ni düzenliyor

Beyaz Et Sanayicileri ve Damızlıkçılar Birliği Derneği (BESD-BİR) tarafından düzenlenen 6. Uluslararası Beyaz Et Kongresi 1 - 5 Mart 2023 tarihlerinde Antalya’da yapılacak.

İki yılda bir düzenlenen Uluslararası Beyaz Et Kongresi uluslararası katılımla gerçekleşen tek ve en büyük kongre olma özelliğine sahip. Kongre Antalya’daki Titanic Deluxe Golf Belek gerçekleştirilecek.

Hızla değişen dünyada beyaz et sektöründeki önemli yenilik ve gelişmelerin en kapsamlı şekilde tartışılacağı "6. Uluslararası Beyaz Et Kongresi"nde üst düzey bilim insanları, Resmi Kurum ve Kuruluş ve Sivil Toplum Kuruluş temsilcileri, sektör paydaşları ve basın bir araya gelecek.

BESD-BİR tarafından kongreye ilişkin yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

UBEK Düzenleme ve Bilim Kurulunun tüm üyeleri aylardır dünyanın farklı yerlerinden gelecek akademisyenleri ve sektörümüzün tüm paydaş ve temsilcilerini en iyi şekilde ağırlamak için yoğun bir çalışma içerisindeyiz.

2023 yılı baharının ilk haftasında altıncı kere düzenlenecek Uluslararası Beyaz Et Kongresi’nin içeriğini sektörümüzün tüm katmanlarına yaymak için siz değerli kurumların duyuru çalışmalarında bizlere desteğiniz çok kıymetli ve önemli.

Bu sebeple sizlerden ricamız üyelerinize ekte sizin için hazırladığımız tanıtım yazımızı ayrıca mümkün olursa web sitenizde yayınlamanızı umduğumuz banner çalışmamızı bilginize sunmak isteriz. Katkılarınız ve yardımlarınız için şimdiden en derin şükranlarımızı sunarız.

Kongrenin internet sitesi şu şekilde: www.beyazetkongresi.com

Close