“Başkanların Gözüyle”

“Başkanların Gözüyle”

“Başkanların Gözüyle”

SUDER Yönetim Kurulu Başkanı Yaşabey Kalebaşı:

“SUDER, güçlü bir birliktelik içerisinde yoluna devam edecek”

Ambalajlı Su Üreticileri Derneği’nin (SUDER) yeni yönetiminde Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlenmek benim için büyük bir onur. Öncelikle, SUDER güçlü bir birliktelik içinde yoluna devam edecek. Sektörümüzü daha ileriye taşımak ve ülkemize ekonomik anlamda katma değer sağlamak amacıyla bir araya gelmiş bir dernek olarak, önemli adımlar atmayı sürdüreceğiz.

Sektörün ihtiyacı olan gerekli çalışmaları, sürdürülebilir ve yenilikçi bir anlayışla, azimle ve kararlılıkla yapacağız. Yeni dönemde sektöre fayda sağlayacak çeşitli projelere imza atacağız ve sürdürülebilirlik ve kalite standartları gibi konularda sektörümüzü daha da güçlendirecek projelere odaklanacağız.

Üyelerimizin görüşlerini dikkate alarak, sektörümüzün karşılaştığı her türlü soruna etkili çözümler üretmeye çabası içinde olacağız. Bu süreçte, iş birliği ve dayanışma içinde, sektördeki tüm paydaşlarımızla birlikte hareket edeceğiz. SUDER olarak, hep birlikte başarılı bir yıl geçireceğimize inanıyor, destekleri için herkese tekrar teşekkür ediyorum.

 

 

 

 

Close