YUMURPİYAT Antalya’da yapıldı

YUMURPİYAT Antalya’da yapıldı

YUMURPİYAT Antalya’da yapıldı

Türkiye Gıda ve İçecek Sanayii Dernekleri Federasyonu (TGDF) üyesi Yumurta Üreticileri, Ürünleri ve Sanayicileri Derneği (YÜSAD) ile Türkiye Yem Katkıları Üreticileri İthalatçıları ve Dağıtıcıları Derneği (TÜYEKAD) öncülüğünde organize edilen YUMURPİYAT Antalya’da düzenlendi.

Tüm sektör paydaşlarının müşterilerini davet edebilecekleri, gelirlerinin sektör dernekleri ve üniversitelerin iş birliğiyle yapılacak araştırmaların finansmanında kullanılacağı, sektörü desteklemeye devam edecek bir organizasyonla yapılan YUMURPİYAT’a TGDF Genel Sekreteri Nihal Ayşe Mortepe konuşmacı olarak katıldı. Organizasyon, panelleri ve eğlenceli oyunlarıyla keyifli ve verimli geçti.

Adı yumurta, piliç, olimpiyat sözcüklerinden esinlenerek oluşturulan YUMURPİYAT, ilk kez 1998 yılında Antalya Belek’te yapıldı. Eko sistemin gelişimi için yeni vizyon ve akımların paylaşıldığı, yaratıcı, interaktif, katılımcı ve herkesi kucaklayan bir organizasyon olan YUMURPİYAT, hedef ortaklığı fikrinin, sektör ortaklığı bilincine dönüştürülmesini amaçlıyor.

Bilimsel platformlar ve eğlenceli oyunlardan oluşan organizasyonun, olimpiyatlardan esinlenerek düzenlenen oyun kısmında ise takımlar eğlenceli ve heyecanlı bir dizi oyunda birbirleriyle yarışıyorlar. Organizasyonda, birbirine rakip firmaların yöneticileri aynı takımda “sektör ortaklığı” bilinci içinde kazanmak için stratejiler geliştiriyor.

Close