Events

25Nov

TGDF Sanayi İrtibat Kurulu İstanbul’da toplandı

TGDF Sanayi İrtibat Kurulu İstanbul'da toplandı.  TGDF Sanayi İrtibat Kurulu Başkanı Rint Akyüz toplantının açılışında, "2016 yılını geride bırakıyoruz. Geride bıraktığımız yıl içinde  TGDF, Sanayi İrtibat Kuru üyelerimiz gerçekten çok özverili bir çalışma temposu sergiledi. Ben öncelikle her bir üyemize çalışmalarımıza sağladığı katkılardan dolayı çok teşekkür ediyorum" dedi.

tgdf

TGDF Genel Sekreteri İlknur Menlik, 2016 yılı boyunca TGDF Sanayi İrtibat Kurulu çatısı altında gerçekleştirilen çalışmalara ilişkin bilgilendirme yaptı. Katılımcıların çalışmalara ilişkin değerlendirmelerini aktarmalarının ardından 2017 yılı öngörüleri ele alındı.

TGDF, Sanayi İrtibat Kurulu Başkanı Rint Akyüz, "2017 hedeflerini TGDF misyonu çerçevesinde hayata geçirme azmimizin olduğunu görmek hepimiz için çok kıymetli" değerlendirmesinde bulundu.

Rint Akyüz sözlerini şöyle sürdürdü, "Türkiye’nin gıda ve içecek endüstrisini temsil eden TGDF’nin misyonu, ölçeğinden bağımsız olarak tüm Türk gıda ve içecek firmalarının, sürdürülebilir büyümeye devam ederken toplumun ihtiyaçlarını ve tüketici gereksinimlerini karşılayabileceği bir ortamın oluşmasını teşvik etmek ve sağlamaktır. TGDF bu misyonu yerine getirirken, rekabetçilik, kaliteli gıdanın satın alınabilirliği, tüketicilerin gıda güvenliği ve kalitesine olan güveni, bilinçli tüketicinin seçimi, sorumlu pazarlama ve çevre gibi konuların bütünsel bir şekilde ele alındığı ve somut bilimsel veri ve etkili iletişimle desteklendiği uygun çerçevelerin geliştirilmesine katkı sağlamak için çaba göstermektedir."

Details

Start
25 Nov, 2016
End
25 Nov, 2016
Event Category

Organizer

Venue

All Events

Close