MÜMSAD'ın Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı 27.12.2022 tarihinde gerçekleştirilmiş olup, dernek ismi oy birliğiyle Bitki Bazlı Gıdalar Derneği (BİTKİDEN) olarak değiştirilmiştir. Genel Kurul’da oy birliğiyle seçilen Yön ...
![MÜMSAD, Genel Kurul Toplantısı’nda isim değişikliğine gitti](https://www.tgdf.org.tr/wp-content/uploads/2022/12/bitkiden-logo-745x450.png)
MÜMSAD'ın Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı 27.12.2022 tarihinde gerçekleştirilmiş olup, dernek ismi oy birliğiyle Bitki Bazlı Gıdalar Derneği (BİTKİDEN) olarak değiştirilmiştir. Genel Kurul’da oy birliğiyle seçilen Yön ...